Spor Komplekslerimiz Yakında Tamamlanıyor

İlçe geneline kazandırdığımız spor komplekslerine yenilerini katmaya hazırlanıyoruz. Geçtiğimiz yıl inşalarına başlanılan Kavakpınar, Yayalar ve Güllübağlar Spor Komplekslerinin inşalarında sona gelindi. Kaynarca Spor Kompleksi ise hızla devam ediyor. Güllübağlar ve Kavakpınar Spor Komplekslerini yerinde inceledik.

Kavakpınar`da yapımı devam eden spor kompleksi inşasında sona gelindi. Kompleksin içerisinde ince işçilikler yapılıyor. Abdi İpekçi Caddesi ile Albayrak Caddesi kesişiminde yapılacak spor kompleksi, toplam 2 bin 615 metrekare alanda hizmet verecek. Tesisin zemin katında fitness salonu, 1. Katında minder sporları salonu ve 2. katında basketbol salonu yer alacak. Kompleks inşasının yaz aylarında tamamlanması hedefleniyor.

Güllübağlar Mahallesi Nevruz Sokak'ta yapımına başlanan spor kompleksi toplam 1.767 metrekare büyüklüğünde olacak. İki katlı tasarlanan kompleksin alt katında fitness salonu; üst katında ise basketbol salonu yer alacak. Kaba inşaatı tamamlanan ve ince işçilikleri devam eden kompleksin yıl içerisinde tamamlanması planlanıyor.

Halihazırda 5 spor kompleksi bulunan ilçede yeni projelerin tamamlanmasıyla bu rakam 9`a yükselecek.