Ankara’da görüşmelerde bulunduk 

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ve Türkiye Belediyeler Birliği organizasyonuyla düzenlenen "Sıfır Atık ve Belediyeler Kongre ve Ödül Töreni" Ankara’da düzenlendi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum’un da katıldığı programda yer aldık. Düzenlenen tören sonrası Ankara’da görüşmelerde bulunduk.

Bakan Kurum’la kentsel dönüşüm çalışmaları ele alındı

İlk olarak Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum’la görüştük. Bakan Kurum’la gerçekleşen görüşmede başta Pendik ve Taşlıbayır'da (Orta ve Dumlupınar) devam eden kentsel dönüşüm çalışmaları ele aldık. Ardından AK Parti Genel Merkezi’ne geçerek AK Parti Mali ve İdari İşlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Vedat Demiröz ve AK Parti Genel Başkan Danışmanı ve Parti İçi Demokrasi ve Hakem Kurulu Başkanı Yalçın Akdoğan’ı ziyaret ettik.

Bakan Karaismailoğlu’yla ulaşım yatırımları görüşüldü

Ankara’daki temaslarımızı sürdürerek Tarım ve Orman Bakanımız Dr. Bekir Pakdemirli’yi ziyaret ederek Pendik'te gerçekleştirilecek yatırımlarla ilgili fikir alışverişinde bulunduk. Daha sonra Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu'nu ziyaret ettik ve bakanlık ve belediye tarafından Pendik'te devam eden ve planlanan ulaşım yatırımları hakkında değerlendirmelerde bulunduk. Günün son görüşmesi Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı Mustafa Şentop’la gerçekleşti. Yaptığımız görüşmede ikinci kez seçilen TBMM Başkanı Şentop’a hayırlı olsun temennisinde bulunduk
.